VOLTEC ElektroAutomatyka |2009-2020

Systemy alarmowe

 

Oferujemy wykonanie i uruchomienie nawet bardzo rozbudowanych i rozległych systemów alarmowych. Oferowane przez nas systemy posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i dopuszczenia dzięki którym są one honorowane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe. W naszej ofercie znajdą państwo również systemy ochrony terenów otwartych.

 

Systemy kontroli dostępu

 

System kontroli dostępu pozwala na rejestrowanie oraz identyfikację osób wchodzących oraz wychodzących do danych pomieszczeń lub wydzielonych stref. Dzięki narzędziom konfiguracyjnym systemu dla każdego pracownika lub grupie pracowników można przydzielić uprawnień określające zakres dostępu.

SYSTEMY ALARMOWE

 

 

Systemy rejestracji czasu pracy

 

System ten ma na celu rejestrację czasu wejścia oraz wyjścia z firmy lub Zakładu Pracy. Na podstawie generowanych raportów możliwa jest kontrola oraz łatwe i szybkie rozliczanie zatrudnionych pracowników.

 

Branża jaką jest elektroautomatyka nie ma przed nami żadnych tajemnic. Posiadamy doświadczenie w wykonywaniu zaawansowanych instalacji zabezpieczeń. Tworzymy systemy alarmowe (składające się z takich urządzeń jak czujniki ruchu, centrale czy sygnalizatory), oparte na sprawdzonych rozwiązaniach technologicznych. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny, realizując je w sposób szybki i profesjonalny. Projektowane i realizowane przez nas elektroniczne instalacje zabezpieczeń, obejmują także rozwiązania z zakresu kontroli dostępu, sygnalizacji pożaru bądź rejestracji czasu pracy.

 

Działamy w sposób możliwie najbardziej kompleksowy i kierujemy nasze usługi do mieszkańców i firm z Bydgoszczy.