VOLTEC ElektroAutomatyka |2009-2020

O FIRMIE

KORZYŚCI

Firma Voltec świadczy usługi w szerokim zakresie elektroenergetyki, automatyki oraz zaawansowanych systemów zabezpieczeń elektronicznych. Otwarci na nowe technologie chcemy sprawić aby wykonane przez nas usługi spełniały wszystkie światowe standardy i były zarazem przyjazne dla środowiska oraz użytkownika. Naszym celem jest sprostanie wymaganiom Klienta począwszy od fazy projektowania, poprzez kontakt z Inwestorem w celu jak najpełniejszego zrealizowania oczekiwań Zleceniodawcy, aż do finalnego wykonania prac powierzonych nam prac.

1

Dla stałych klientów oferujemy serwis 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Dzięki dobremu zaopatrzeniu prawie zawsze jesteśmy w stanie usunąć usterki od ręki.

2

Dzięki najwyrzszej klasy narzędziom izolowanym oraz przeszkolonym pracownikom prace wykonywane mogą być w ruchu bez konieczności zatrzymywania produkcji.

3

Dzięki rygorystycznym kontrolom pracowników oraz współpracujących z nami kierowników robót Klient nie musi się martwić czy prace wykonywane są prawidłowo i bezpiecznie.

DLACZEGO MY

Posiadamy stosowną polisę OC zabezpieczającą naszych Klientów.

Dokładamy wszelkich starań aby nasi pracownicy byli wysokiej klasy specjalistami.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu uporamy się z każdym problemem.

Oferujemy zawsze najlepsze ceny naszych usług oraz oferowanych towarów.

Dla stałych klientów oferujemy usługi serwisowe 24h/dobę - 7 dni w tygodniu.

Korzystamy z najnowszych technologii oraz profesjonalnego sprzętu.

Współpracujemy ze sprawdzonymi branżystami.

 

4

Na wszystkie wykonane usługi udzielamy pisemnej 5-letniej gwarancji jakościowej.

5

Mimo dokładania wszelkich starań każdy może się pomylić. Wierząc w powiedzenie „Niektóre niepowodzenia są w życiu nieuniknione. Nie da się żyć bez ponoszenia porażek w jakiejś dziedzinie, chyba, że żyje się tak ostrożnie, jakby się w ogóle nie żyło – co z kolei stanowi porażkę na całej linii.” zabezpieczamy Państwa interesy polisą OC.