VOLTEC ElektroAutomatyka |2009-2020

Projektowanie systemu

 

Nasza firma oferuje oprócz wykonawstwa również usługi w zakresie projektowania i doradztwa technicznego. W ramach projektu dobieramy rozmieszczenie elementów systemu w celu optymalizacji jego zasięgu i działania. W projekcie znajdują się zawsze szczegółowe rozwiązania techniczne takie jak naprzykład rodzaj kamery, wysokość montażu, rodzaj obiektywu oraz naświetlacza IR.

 

MONITORING

 

 

Usługi instalacyjne

 

Montaż instalacji wykonujemy zawsze w oparciu o projekt techniczny lub ustalenia dokonane z Inwestorem. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać monitoring w sposób niewidoczny nawet na gotowych elewacjach budynku. W ramach oferty proponujemy wykonanie wszystkich usług począwszy od ułożenia instalacji, aż do uruchomienia całego systemu.

Nasza firma to specjaliści w zakresie systemów zabezpieczeń elektronicznych. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi instalacyjne, wśród których znalazł się również monitoring. System, który dla Państwa zaprojektujemy, a następnie zamontujemy, może składać się z kamer analogowych lub cyfrowych, a także ich połączenia czyli zestawu hybrydowego. Poza instalacją kamer (również w wersji szybkoobrotowej), zajmujemy się wykonaniem profesjonalnych centrów dyspozytorskich monitoringu wizyjnego.

 

Nasze usługi świadczymy zarówno w obiektach przemysłowych, jak i budynkach prywatnych, znajdujących się na terenie Bydgoszczy, a także okolic miasta. Korzystamy jedynie z nowoczesnych technologii, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najbardziej innowacyjne rozwiązania elektroniczne, dopasowane do indywidualnych oczekiwań.